KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)
Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) презентував результати дослідження «Видимі та невидимі бар’єри: Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)». Презентація дослідження відбулася під час круглого столу за участю представників міжнародних та громадських організацій, урядових інституцій, наукових та освітніх закладів, а також бізнесу.
Рейтинг підтримки партій: Травень-червень 2019 року

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то за ті чи інші партії проголовував би такий відсоток населення (рейтинг 1, дані з стовпчика 1 таблиці 3) –

  •  32,1%  проголосували б за партію «Слуга народу»,
  •  7,8% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»,
  •  5,4% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,
  •  5,1% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
  •  3,7% – за партію «Голос»...
16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу «Фаворити Успіху»

12 червня в столичному театрально-концертному комплексі Freedom Hall відбудеться 16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу споживацьких уподобань і експертних рекомендацій «Фаворити Успіху».

Київський міжнародний інститут соціології є аудит-партнером конкурсу «Фаворити Успіху» з часу його заснування і вже друге десятиліття проводить ретельну перевірку рейтингу народних уподобань, стежить за дотриманням конкурсом заявленої методики і місії. Оригінальна методика міжнародного конкурсу «Фаворити Успіху» була адаптована під українські реалії генеральним директором КМІС В.І. Паніотто в 2004 році.

Увага!! Фейкова сторінка КМІС у Фейсбуці!

УВАГА!!! ФЕЙК!!! У фейсбуці з"явилася сторінка, яка виглядає точно як сторінка КМІСу і містить інформацію про дослідження в різних округах.

Ця сторінка і вся інформація на ній - фейк!!