KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

20
july
2017
Круглий стіл "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова"
14 липня у приміщенні Інституту соціології НАНУ відбувся круглий стіл на честь 70-річного ювілею відомого українського соціолога Миколи Чурилова.
Тема круглого столу - "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова".
На круглому столі були присутні та виступали представники української соціологічної спільноти.
Із доповіддю виступив генеральний директор КМІС Володимир Паніотто.
12
july
2017
В.Паніотто. Чому українці ставляться до росіян краще, ніж вони до нас
Стаття Володимира Паніотто в інтернет-виданні "Український інтерес", в якій автор аналізує результати спільного дослідження КМІС та Левада-Центру (Росія) щодо ставлення українців до Росії та росіян до України.
7
july
2017
Пішов з життя Олексій Іванович Гражданкін, заступник директора Левада-Центру

Сьогодні вранці пішов з життя відомий російський соціолог, заступник директора Левада-Центру Олексій Іванович Гражданкін.

Він був одним із ініціаторів нашого спільного проекту "Ставлення українців до Росії і росіян до України", який продовжується вже 9 років.

КМІС висловлює щирі співчуття колегам по Центру, рідним та близьким Олексія Івановича.

26
june
2017
Вийшло третє видання книги Мелвіна Кона
Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив 3-е (електронне) видання книги “СОЦІАЛЬНІ СТРУКТУРИ І ОСОБИСТІСТЬ: дослідження Мелвіна Л. Кона і його співпрацівників” - Переклад з англійської під науковою редакцією В.Є. Хмелька та С.М. Оксамитної – Київ: КМІС, 2017.      Ця книга становить збірку праць, автором яких – або  першим, основним співавтором – є  колишній президент Американської соціологічної асоціації Мелвін Кон,  професор університету Джонса Гопкінса (США), один з провідних соціологів сучасності.
22
june
2017
Які проблеми турбують українців

Як показують результати дослідження, абсолютна більшість опитаних (72%) занепокоєна війною на Сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців – рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%).

З усіх проблем, зазначених в питанні, найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%).

Порівняно з 2016 роком, рівень занепокоєності громадян суспільними проблемами мало змінився, але українців дещо менше стали турбувати відносини з Росією та злочинність.

FILTR BY DATE
Year:
Month:
Яндекс.Метрика Google+