KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

8
july
2019
Увага!! Фейкова сторінка КМІС у Фейсбуці!

УВАГА!!! ФЕЙК!!! У фейсбуці з"явилася сторінка, яка виглядає точно як сторінка КМІСу і містить інформацію про дослідження в різних округах.

Ця сторінка і вся інформація на ній - фейк!!

11
june
2019
16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу «Фаворити Успіху»

12 червня в столичному театрально-концертному комплексі Freedom Hall відбудеться 16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу споживацьких уподобань і експертних рекомендацій «Фаворити Успіху».

Київський міжнародний інститут соціології є аудит-партнером конкурсу «Фаворити Успіху» з часу його заснування і вже друге десятиліття проводить ретельну перевірку рейтингу народних уподобань, стежить за дотриманням конкурсом заявленої методики і місії. Оригінальна методика міжнародного конкурсу «Фаворити Успіху» була адаптована під українські реалії генеральним директором КМІС В.І. Паніотто в 2004 році.

10
june
2019
Рейтинг підтримки партій: Травень-червень 2019 року

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то за ті чи інші партії проголовував би такий відсоток населення (рейтинг 1, дані з стовпчика 1 таблиці 3) –

  •  32,1%  проголосували б за партію «Слуга народу»,
  •  7,8% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»,
  •  5,4% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,
  •  5,1% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
  •  3,7% – за партію «Голос»...
10
june
2019
Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)
Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) презентував результати дослідження «Видимі та невидимі бар’єри: Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)». Презентація дослідження відбулася під час круглого столу за участю представників міжнародних та громадських організацій, урядових інституцій, наукових та освітніх закладів, а також бізнесу.
25
may
2019
Джерела інформації, медіаграмотність і російська пропаганда
  • 63% бачили в соціальних мережах політичну рекламу.
  • Українським ЗМІ довіряють 31% опитаних.

Результати показали, що успіхи України у інформаційній війні з Росією всередині України непомітні. Крім того, медіаграмотність населення недостатня для спротиву пропаганді.

FILTR BY DATE
Year:
Month: