KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

18
september
2019
Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження

17 вересня 2019 року у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження". На ній були оприлюднені результати першого в Україні опитування споживачів енергетичних послуг, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Регіональної Газової Компанії та спільно з компанією РГК “Контакт-центр”.

16
september
2019
Sociology in journalism: how to understand and interpret the data of sociological surveys

Dear colleagues!

We are glad to invite you to the workshop “Sociology in journalism: how to understand and interpret the data of sociological surveys” that will take place on Thursday, September 19, 2019, from 11 am to 2 pm in the press-center “Paritet”: 51 Fontanska road, Odesa.

Organizer:

The Ilko Kucheriv “Democratic Initiatives” Foundation

2
august
2019
До 80-річчя Валерія Євгеновича Хмелька. Привітання Р.Ленчовського

Ми, його друзі, в цей знаменний для Валерія Євгеновича день подумки, душею, в спілкуванні - разом із ним та його родиною))... Я - від студентських часів, на філософському, в Київському університеті; виходить - більше як піввіку))...

Спочатку - спільна учнівська активність на семінарах, особливо, з соціально-гуманітарного циклу, зокрема, соціальної філософії (псевдо - "істмат") та історії філософії...

30
july
2019
Валерію Євгеновичу Хмельку – 80 років
Сьогодні, 30 липня 2019, видатному українському соціологу Валерію Хмельку, співзасновнику Київського міжнародного інституту соціології і кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», виповнилось 80 років. Поздоровляємо Валерія Хмелька, його родину і співробітників Київського міжнародного інституту соціології !
30
july
2019
САУ щодо оприлюднення замовників соціологічних даних

Центру демократії та верховенства права

На адресу провідних соціологічних центрів країни, а саме: Київського міжнародного інституту соціології, Центру «Соціальний моніторинг»», Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова», Соціологічної групи «Рейтинг»» надійшли листи від директора ЦДВП п. Т. Шевченка з вимогою обов’язкового оприлюднення інформації щодо замовників соціологічних досліджень.

FILTR BY DATE
Year:
Month: