KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

МАЙЖЕ РІК З ПАНДЕМІЄЮ: РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ GALLUP

Люди в усьому світі все ще мобілізовані проти загрози, з надією на вакцини. Однак потенційні проблеми стають більш значущими. 

Оцінка діяльності урядів у боротьбі з пандемією COVID-19 ще досить висока, однак вона  поступово падає. Порівняно з минулою весною загроза захворювання також вважається значною, проте сьогодні людям у більшості країн вона здається дещо перебільшеною. Обмеження на поїздки широко визнаються як засіб боротьби з пандемією. Жертвування правами людини також присутні, але не без критики. Ставлення до вакцин вельми позитивне, хоча тінь сумніву залишається значною і навіть домінує в низці країн.

Такі основні моменти нового глобального вивчення ставлення до коронавірусної кризи, проведеного Міжнародною асоціацією Геллап в кінці 2020 р. Дослідження охоплює 47 країн світу і близько 45000 дорослих громадян, що становить близько 2/3 населення світу. Протягом усього 2020 року Міжнародна асоціація Геллап стежила за розвитком глобального ставлення населення до пандемії. Результати, представлені нижче, походять від четвертої хвилі глобального моніторингу.

Докладніше


12.2.2021
Go up | Back
FILTR BY DATE
Year:
Month: