KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Вийшло третє видання книги Мелвіна Кона

Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив 3-е (електронне) видання книги “СОЦІАЛЬНІ СТРУКТУРИ І ОСОБИСТІСТЬ: дослідження Мелвіна Л. Кона і його співпрацівників” - Переклад з англійської під науковою редакцією В.Є. Хмелька та С.М. Оксамитної – Київ: КМІС, 2017.

Ця книга становить збірку праць, автором яких – або  першим, основним співавтором – є  колишній президент Американської соціологічної асоціації Мелвін Кон,  професор університету Джонса Гопкінса (США), один з провідних соціологів сучасності.    Його мати народилася в Україні,  і  Україна завжди цікавила Мелвіна Кона (див. написане з добрим гумором есе «Два візити до села моєї матері: погляд на соціальні зміни в Україні сільській»). Декілька праць в цій збірці присвячені його дослідженням в Україні (у співартостві з українськими соціологами В.Хмелько і В.Паніотто).

У 2008 році Мелвіну Кону було присвоєно звання «Почесний доктор Національного університету Києво-Могилянська академія».   Праці, надруковані в книзі, дають ґрунтовну уяву стосовно досліджень зв’язків соціальних структур і особистісних якостей міського населення США 1964 та 1974 років, Японії 1979 року, Польщі 1978 та 1992 років та України 1992-1993 та 1996 років.  До цього, 3-го видання,  додані дослідження Кона у КНР 2006 року і есе «Моє життя як крос-культурного дослідника».

Докладніше - текст книги


26.6.2017
Go up | Back
FILTR BY DATE
Year:
Month: