KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу «Фаворити Успіху»

12 червня в столичному театрально-концертному комплексі Freedom Hall відбудеться 16-а церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу споживацьких уподобань і експертних рекомендацій «Фаворити Успіху».

Київський міжнародний інститут соціології є аудит-партнером конкурсу «Фаворити Успіху» з часу його заснування і вже друге десятиліття проводить ретельну перевірку рейтингу народних уподобань, стежить за дотриманням конкурсом заявленої методики і місії. Оригінальна методика міжнародного конкурсу «Фаворити Успіху» була адаптована під українські реалії генеральним директором КМІС В.І. Паніотто в 2004 році.

На черговій щорічній церемонії будуть вручені золоті медалі найкращим торговим маркам товарів і послуг країни, столичним закладам, засобам масової інформації та молодим зіркам українського шоу-бізнесу. Бренди-переможці, які стали №1 у своєму напрямку діяльності та іменовані Фаворитами Успіху, були визначені в результаті всеукраїнського дослідження народних уподобань, яке тривало протягом усього минулого 2018 року.

Дослідження дозволило визначити рівень довіри респондентів до торгових марок у декількох сотнях категорій ринку товарів і послуг. Складений рейтинг наочно показав ставлення споживачів до гравців ринку і ступінь готовності респондентів рекомендувати ту чи чи іншу торгову марку своїм друзям, в той час, коли перед ними представлений повний асортимент всіх можливих конкурентних пропозицій.

Рейтинг гравців ринку в рамках проекту «Фаворити Успіху» ґрунтується на сукупності оцінок 3-ох журі: галузевих спеціалістів (експертів), відомих і публічних персон країни (знаменитостей), а також небайдужих споживачів, які діляться особистим досвідом, враженнями, висловлюють своє довіру до торгових марок у Інтернет-голосуванні. До речі, прямо зараз на сайті конкурсу www.FAVOR.com.ua триває народне голосування, яке визначає найрекомендованіші торгові марки товарів і послуг вже нинішнього, 2019 року, а результати публікуються у вигляді рейтингу у вільний доступ.

Докладніше


11.6.2019
Go up | Back
FILTR BY DATE
Year:
Month: