КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Всего 25% украинцев знают, как будет работать безвизовый режим со странами Шенгенской зоны

Безвизовый режим был одной из ключевых тем СМИ Украины за последние два года. В то же время данные исследований и медиа мониторинга свидетельствуют об отсутствии системного разъяснения вопросов прав и обязанностей, связанных с внедрением безвизового режима. Только 5% сообщений в прессе на эту тему содержали аналитику, остальные - краткие отчеты о процессе получения безвиза. 
Согласно последним социологическим исследованиям, проведенным Киевским международным институтом социологии, всего лишь 25% опрошенных смогли правильно ответить на вопрос, сколько времени можно будет находиться на территории ЕС в условиях безвизового режима.

КМІС відвідали студенти з коледжів США
В рамках спільного проекту, КМІС відвідали студенти з коледжів США. В зустрічі приймали участь генеральний директор КМІС Володимир Паніотто та заступник директора Вікторія Захожа.
Як планують відпочивати українці

Дослідження показало, що станом на другу половину травня 2017 р., 59% українців не планують відпочивати. Ця кількість зменшилася порівняно з 2016 роком (було 63%). Кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати складає 22% (у 2016 р. було 25%).  

Слід також зазначити, що за відсотком плануючих відпочивати ми досягли рівня «довоєнного» 2013 року.

Які проблеми турбують українців

Як показують результати дослідження, абсолютна більшість опитаних (72%) занепокоєна війною на Сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців – рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%).

З усіх проблем, зазначених в питанні, найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%).

Порівняно з 2016 роком, рівень занепокоєності громадян суспільними проблемами мало змінився, але українців дещо менше стали турбувати відносини з Росією та злочинність.

Яндекс.Метрика Google+