КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Презентация исследования КМИС для Совета Европы
12 ноября генеральный директор КМИС Владимир Паниотто и заместитель директора КМИС Антон Грушецкий представили результаты пятой волны всеукраинского социологического исследования «Децентрализация и реформа местного самоуправления» среди населения Украины (ежегодное исследование, которое проводится с 2015 года) и третьей волны всеукраинского социологического исследования «Децентрализация и реформа местного самоуправления: мнения и взгляды жителей территориальных общин, прошедших процесс объединения в 2015-2018 годах» (ежегодное исследование, которое проводится с 2017 года).

Исследование проводили КМИС совместно с Центром "Социальные индикаторы" по заказу программы Совета Европы и Минрегиона. 
ІНДЕКС ЩАСТЯ: В СВІТІ ТА В УКРАЇНІ

Дослідження, про яке йдеться, проводиться асоціацією незалежних дослідницьких агентствGallup International з 1947 року в 42 країнах світу, зокрема певний час і в Україні. На усьому пострадянському просторі представником цієї асоціації є дослідницький холдинг Ромир, а в Україні  в цьому році це дослідження провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи». 

Коментар генерального директора КМІС В.І.Паніотто дивіться на YouTube-каналі КМІС

КМІС ВІДКРИВАЄ СВІЙ YouTube КАНАЛ
Хочемо поділитися новиною - в нас є свій YouTube канал!
Ми будемо викладати коментарі до прес-релізів по наших дослідженнях, цікаві новини компанії, висвітлювати проблемні зони української соціології в цілому.

Підписуйтесь на наш канал!
Дивіться фільм про КМІС "КМІС. Історія створення", 1 та 2 частини

ДИНАМІКА СТАВЛЕННЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ДО СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ, ГРУДЕНЬ 2020

КМІС проводить вивчення ставлення населення до соціологічних опитувань раз на  рік, у грудні. Грудневе опитування 2020 року показало, що 41% опитаних довіряють даним соціологічних організацій, що вже давно працюють, 21% відсотків – не довіряють, інші не мають певної думки з цього приводу.  

Коментар Володимира Паніотто до прес-релізу дивіться на нашому YouTube каналі.