КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)
Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) презентував результати дослідження «Видимі та невидимі бар’єри: Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)». Презентація дослідження відбулася під час круглого столу за участю представників міжнародних та громадських організацій, урядових інституцій, наукових та освітніх закладів, а також бізнесу.
Рейтинг підтримки партій: Травень-червень 2019 року

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то за ті чи інші партії проголовував би такий відсоток населення (рейтинг 1, дані з стовпчика 1 таблиці 3) –

  •  32,1%  проголосували б за партію «Слуга народу»,
  •  7,8% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»,
  •  5,4% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,
  •  5,1% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
  •  3,7% – за партію «Голос»...
16-я церемония вручения наград победителям ежегодного конкурса «Фавориты Успеха»

12 июня в столичном театрально-концертном комплексе Freedom Hall состоится 16-я церемония вручения наград победителям ежегодного конкурса потребительских предпочтений и экспертных рекомендаций «Фавориты Успеха».

Киевский международный институт социологии является аудит-партнёром конкурса «Фавориты Успеха» со времени его основания и уже второе десятилетие проводит тщательную проверку рейтинга народных предпочтений, следит за соблюдением конкурсом заявленной методики и миссии. Оригинальная методика международного конкурса «Фавориты Успеха» была адаптирована под украинские реалии генеральным директором КМИС В.И. Паниотто в 2004 году.

Увага!! Фейкова сторінка КМІС у Фейсбуці!

УВАГА!!! ФЕЙК!!! У фейсбуці з"явилася сторінка, яка виглядає точно як сторінка КМІСу і містить інформацію про дослідження в різних округах.

Ця сторінка і вся інформація на ній - фейк!!