КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

6
марта
2018
Вітаємо всіх жінок з 8-им березня!

Напевно більшість з тих, хто планує вітати жінок з 8 березня, вже купили подарунки. Проте, якщо хтось досі не вирішив що дарувати – наш прес-реліз може дати підказку. Вже декілька років поспіль КМІС запитує жінок, що б вони хотіли отримати в  подарунок на 8 березня. Крім того, ми цікавимося планами чоловіків і бачимо, що вони враховують наші поради.

В цьому опитування ми також вирішили приділити увагу довірі до жінок-політиків у населення України.

Святкова інфографіка.

5
марта
2018
Третє щорічне соціологічне дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування»

Протягом листопада-грудня 2017 року КМІС спільно з Центром «Соціальні індикатори» провів на замовлення Офісу Ради Європи третю хвилю всеукраїнського дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування» (перші дві хвилі були проведені в 2015–2016 роках). Зокрема, було опитано 2040 респондентів, які репрезентують доросле населення України, а також 2000 респондентів, які проживають в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), які пройшли процес об’єднання в 2015–2016 роках (в т.ч. опитування проводилося і серед жителів населених пунктів, які стали центрами громади, і серед жителів населених пунктів, які не стали центрами громади). В рамках дослідження вивчалися думки і погляди щодо підтримки і очікувань від реформи децентралізації, ставлення до об’єднання територіальних громад, динаміка якості надання послуг в громадах тощо.

4
марта
2018
Интервью В.И.Паниотто относительно результатов исследования КМИС по децентрализации
Генеральный директор КМИС Владимир Паниотто дал интервью UA.TV о результатах исследования КМИС по оценке населением Украины децентрализации и реформы местного самоуправления
20
февраля
2018
Стресові ситуації в житті українців, 2017

Як змінилася ситуація із стресами в житті українців за рік – тема цього прес-релізу.

Згідно з останнім дослідженням КМІС 53% опитаних протягом 2017 року пережили якусь стресову ситуацію. Порівняно із 2016 роком їх кількість зменшилася на 5 процентних пунктів (у 2016 р. було 58%). Порівняно з 2016 р. зменшилася кількість тих, хто пережив хворобу близьких, смерть близьких та втратив віру в людей. 

Кількість тих, хто не пережив жодної стресової ситуації збільшилася на 5 процентних пункти (було 37% у 2016, стало 42% - у 2017).

13
февраля
2018
Круглый стол «Потребление табака в Украине: что изменилось за последние семь лет?» Пресс-релиз

14 февраля 2018 года Министерство здравоохранения Украины, Бюро Всемирной организации здравоохранения в Европейском регионе и в Украине, Киевский международный институт социологии и Национальная академия медицинских наук Украины провели круглый стол, посвященный второму Глобальному опросу взрослых о потреблении табака (GATS), проведенного в Украине в 2017 году.

 

ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: