КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Думки населення України щодо Митного та Європейського союзу

Протягом 21–30 травня 2013 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом інтерв'ю опитано 2030 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує:3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

 

  • 36% українців вважають, що Україна має у своєму розвитку орієнтуватися на входження до Митного Союзу з Росією, Білоруссю, Казахстаном; 33% притримуються думки, що наша країна у своєму розвитку має орієнтуватися на входження до Європейського Союзу. 18% опитаних виступають за те, щоб Україна зберігала свою незалежність і суверенітет у прийнятті політичних та економічних рішень, без входження до Європейського та Митного союзів. 13% респондентів не визначились із своєю позицією з цього питання.
  • 40% громадян нашої країни думають, що краще вже зараз вступити до Митного союзу і Єдиного Економічного Простору з Росією, Білоруссю, Казахстаном та іншими країнами, тоді як 36% опитаних притримуються думки, що краще укласти договір про Асоціацію з Європейським Союзом, щоб згодом вступити до ЄС. 22% українців не визначились із своєю позицією з цього питання.

Додаток

На цій картці представлені основні точки зору на те, як має розвиватися Україна. Прочитайте їх, будь ласка, і скажіть, яку точку зору Ви вважаєте більш правильною, ніж інші.

Україна має у своєму розвитку орієнтуватися на входження до Європейського Союзу 32.5
Україна має у своєму розвитку орієнтуватися на входження до Митного Союзу з Росією, Білоруссю, Казахстаном 35.5
Україна має зберігати свою незалежність і суверенітет у прийнятті політичних та економічних рішень, без входження до Європейського Союзу та Митного Союзу 17.7
ВАЖКО СКАЗАТИ, НЕ ЗНАЮ 13.4
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 0.9

 

Що, на Вашу думку, для України краще: укласти договір про Асоціацію з Європейським Союзом, щоб згодом вступити до ЄС, або вже зараз вступити до Митного союзу  і  Єдиного Економічного Простру з Росією, Білоруссю, Казахстаном та іншими країнами?

Укласти договір про Асоціацію з Європейським Союзом, щоб згодом вступити до ЄС 36.2
Вже тепер вступити до Митного союзу і Єдиного Економічного Простору з Росією, Білоруссю, Казахстаном та іншими країнами 39.8
ВАЖКО СКАЗАТИ, НЕ ЗНАЮ 22.1
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 1.9

 


21.6.2013
ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: