КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Які проблеми турбують українців

Як показують результати дослідження, абсолютна більшість опитаних (72%) занепокоєна війною на Сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців – рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%).

З усіх проблем, зазначених в питанні, найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%).

Порівняно з 2016 роком, рівень занепокоєності громадян суспільними проблемами мало змінився, але українців дещо менше стали турбувати відносини з Росією та злочинність.

Вийшло третє видання книги Мелвіна Кона
Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив 3-е (електронне) видання книги “СОЦІАЛЬНІ СТРУКТУРИ І ОСОБИСТІСТЬ: дослідження Мелвіна Л. Кона і його співпрацівників” - Переклад з англійської під науковою редакцією В.Є. Хмелька та С.М. Оксамитної – Київ: КМІС, 2017.      Ця книга становить збірку праць, автором яких – або  першим, основним співавтором – є  колишній президент Американської соціологічної асоціації Мелвін Кон,  професор університету Джонса Гопкінса (США), один з провідних соціологів сучасності.
В.Паніотто. Чому українці ставляться до росіян краще, ніж вони до нас
Стаття Володимира Паніотто в інтернет-виданні "Український інтерес", в якій автор аналізує результати спільного дослідження КМІС та Левада-Центру (Росія) щодо ставлення українців до Росії та росіян до України.
Круглий стіл "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова"
14 липня у приміщенні Інституту соціології НАНУ відбувся круглий стіл на честь 70-річного ювілею відомого українського соціолога Миколи Чурилова.
Тема круглого столу - "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова".
На круглому столі були присутні та виступали представники української соціологічної спільноти.
Із доповіддю виступив генеральний директор КМІС Володимир Паніотто.
Яндекс.Метрика Google+