КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

18
вересня
2019
Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження

17 вересня 2019 року у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження". На ній були оприлюднені результати першого в Україні опитування споживачів енергетичних послуг, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Регіональної Газової Компанії та спільно з компанією РГК “Контакт-центр”.

16
вересня
2019
Соціологія в журналістиці: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на  семінар-тренінг

«Соціологія в журналістиці: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань»   

який відбудеться у  четвер,

19 вересня 2019 року, з 11:00 до 14:00,

за адресою: м. Одеса,
Фонтанська дорога,51, прес-центр «Паритет»

2
серпня
2019
До 80-річчя Валерія Євгеновича Хмелька. Привітання Р.Ленчовського

Ми, його друзі, в цей знаменний для Валерія Євгеновича день подумки, душею, в спілкуванні - разом із ним та його родиною))... Я - від студентських часів, на філософському, в Київському університеті; виходить - більше як піввіку))...

Спочатку - спільна учнівська активність на семінарах, особливо, з соціально-гуманітарного циклу, зокрема, соціальної філософії (псевдо - "істмат") та історії філософії...

30
липня
2019
Валерію Євгеновичу Хмельку – 80 років
Сьогодні, 30 липня 2019, видатному українському соціологу Валерію Хмельку, співзасновнику Київського міжнародного інституту соціології і кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», виповнилось 80 років. Поздоровляємо Валерія Хмелька, його родину і співробітників Київського міжнародного інституту соціології !
30
липня
2019
САУ щодо оприлюднення замовників соціологічних даних

Центру демократії та верховенства права

На адресу провідних соціологічних центрів країни, а саме: Київського міжнародного інституту соціології, Центру «Соціальний моніторинг»», Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова», Соціологічної групи «Рейтинг»» надійшли листи від директора ЦДВП п. Т. Шевченка з вимогою обов’язкового оприлюднення інформації щодо замовників соціологічних досліджень.

ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: