КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

26
травня
2017
КМІС приймає участь у VII Міжнародній науковій конференції "Парламентські читання"
26-27 травня в Києві проходить VII Міжнародна наукова конференція "Парламентські читання".
В Дискусійній платформі на тему "Українські та світові практики дослідження внутрішньопарламентських процесів. Теорії та практики", приймає участь генеральний директор КМІС В.Паніотто та директор центру "Соціальні індикатори" О.Дишлевий.
26
травня
2017
Чинники щастя і соціальна напруженість

25-26 травня проходила XIV Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми розвитку соціологічної теорії".

Організатор конференції - факультет соціології Київського Державного Університету ім. Т.Г.Шевченка.

У заході брав участь генеральний директор КМІС В.Паніотто із презентацією "Чинники щастя і соціальна напруженість".

11
травня
2017
Лише 25% українців знають, як буде працювати безвізовий режим з країнами Шенгенської зони

Безвізовий режим був однією з ключових тем ЗМІ України за останні два роки. В той же час дані досліджень та медіа моніторингу свідчать про відсутність системного роз’яснення питань прав та обов'язків, пов`язаних із впровадженням безвізового режиму. Лише 5% повідомлень у пресі на цю тему містили аналітику, решта – короткі звіти про процес отримання безвізу. 
Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, проведеними Київським міжнародним інститутом соціології, лише 25% опитаних змогли правильно відповісти на питання, скільки часу можна буде перебувати на території ЄС за умов безвізового режиму.

31
березня
2017
Для 75% ВПО вимушене переселення стало першою у житті зміною місця проживання, – дослідження КМІС

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб відбулася презентація попередніх результатів нового дослідження КМІС на замовлення Світового банку “Україна: Дослідження соціально-економічного впливу переміщення громадян та повернення учасників АТО”.

Дослідження показало, що 75% внуішньо переміщених осіб в Україні покинули свої домівки у 2014 році вперше у житті, переважна більшість з них керувалася передусім міркуваннями безпеки. При цьому, половина переселенців ніколи не відвідувала місця попереднього проживання після переїзду. Ще 25% – відвідують близьких, які залишилися на непідконтрольних територіях, до 4 разів на рік.

20
березня
2017
Число курців серед української молоді за останні 4 роки скоротилося до 27%

20-го березня  в інформаційному агентстві «УНІАН»  відбулася прес-конференція, де учасники вперше оприлюднили найновіші дані щодо поширеності куріння кальянів, електронних сигарет та ароматизованих сигарет серед дорослих мешканців України. Ця інформація отримана в результаті загальнонаціонального опитування щодо куріння в Україні, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць:
Яндекс.Метрика Google+