КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

В.Паніотто. Чому українці ставляться до росіян краще, ніж вони до нас

Стаття Володимира Паніотто в інтернет-виданні "Український інтерес", в якій автор аналізує результати спільного дослідження КМІС та Левада-Центру (Росія) щодо ставлення українців до Росії та росіян до України.

"Декілька днів тому Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) оприлюднив результати травневого всеукраїнського опитування громадської думки щодо ставлення українців до Росії (1). Паралельно російська недержавна дослідницька організація “Левада-центр” проводив опитування щодо ставлення росіян до України (2). Це спільний проект, який почався ще у 2008 році, дослідження проводяться кожні три місяці, в кожній країні проведено майже сорок опитувань.

Результати вразили з самого початку проекту – у 2008-2010 роках 90% українців добре ставилися до Росії щоб там не було, в той час як ставлення росіян коливалося від 29% (під час війни Росії з Грузією) до 70%, отака нерозділена любов. У 2011-2013 роках відсоток українських прихильників Росії знизився до 80%, але все одно був щонайменше на 10 процентних пунктів вище, ніж відсоток російських прихильників України."

Докладніше

12.7.2017
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць:
Яндекс.Метрика Google+