КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Cтавлення громадян до можливого проведення в Україні Зимових Олімпійських Ігор — 2022

2 липня 2013 року в «Укрінформі» генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології КМІС), доктор філософських наук Володимир Ілліч Паніотто представив результати соціологічного дослідження щодо проекту: «Дослідження ставлення громадян до можливого проведення в Україні Зимових Олімпійських Ігор — 2022».

Згідно з результатами соціологічного дослідження українці позитивно оцінюють ініціативу проведення Зимових Олімпійських ігор-2022 на території України. Майже 80% опитаних висловились за подання заявки на право проведення зимової олімпіади у Міжнародний олімпійський комітет. На думку переважної більшості респондентів, проведення Олімпійських Ігор принесе Україні позитивні зрушення у всіх сферах, перш за все, це стосується підвищення туристичної привабливості України та безпосередньо Карпатського регіону (90% тих громадян України, які змогли оцінити вплив Олімпійських Ігор, наголошують на позитивних зрушеннях саме у цій сфері). Також більше 90% громадян прогнозують підвищення інтересу до зимових видів спорту, покращення іміджу України в Європі і в світі та позитивні зрушення у реконструкції та будівництві спортивних споруд.

Довідково:

Зимові Олімпійські ігри — це найбільш масштабні і престижні міжнародні змагання із зимових видів спорту, що проводяться один раз на 4 роки, під егідою Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Зимові Олімпійські ігри проходять з 1924 року. Після основних змагань проводяться Паралімпійські ігри для людей з особливими потребами. Зимова Олімпіада — це 18 чемпіонатів світу з 7 видів спорту протягом 16 днів. Приблизно 1 мільйон учасників, гостей і туристів. Більше 3 мільярдів телеглядачів.

Іншими можливими кандидатами на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року є Норвегія (Осло), Німеччина (Мюнхен), Швеція (Стокгольм).

6 червня 2013 року Президент України підписав указ № 315 “Про заходи зі створення умов для проведення у 2022 році Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні”. Головою Оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році Зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні було призначено Віце прем’єр-міністра України Вілкула Олександра Юрійовича.

У листопаді цього року представники держави повинні подати Міжнародному олімпійському комітету декларацію про намір України кандидувати на право проведення Зимової Олімпіади, а у березні 2014 року направити до МОК відповідний заявковий документ.

Ознайомитися з презентацією за даними дослідження "Cтавлення громадян до можливого проведення в Україні Зимових Олімпійських Ігор — 2022" можна тут.


2.7.2013
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: