КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Застосовані фільтри:ставлення до соціології
18
січня
2022
ДИНАМІКА СТАВЛЕННЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ДО СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ, ГРУДЕНЬ 2021

Упродовж 3-11 грудня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус». Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням)  опитано 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%.

18
січня
2021
Динаміка ставлення населення України до соціологічних опитувань, грудень 2020

КМІС проводить вивчення ставлення населення до соціологічних опитувань раз на  рік, у грудні. Грудневе опитування 2020 року показало, що 41% опитаних довіряють даним соціологічних організацій, що вже давно працюють, 21% відсотків – не довіряють, інші не мають певної думки з цього приводу.   Рівень довіри до даних соціологічних опитувань  за останні роки практично не змінився (в 2019 був 42%, а в 2020 – 41%). Баланс довіри і недовіри (відсоток тих, хто довіряє, мінус відсоток тих, хто недовіряє) складає +20%, рік тому він дорівнював +21%   (невелике статистично незначуще зниження).

Коментар Володимира Паніотто до прес-релізу дивіться на нашому YouTube каналі. 

17
липня
2020
В.І.Паніотто. Соціологія і маніпуляція

Якщо звинувачують соціологів, - говорила Ірина Бекешкіна, - значить, почалися вибори. На жаль, останнім часом складається враження, що вибори у нас ніколи не закінчуються. І постійною темою є продажність соціології, «замовні» дослідження і маніпуляція за допомогою даних соціологічних досліджень. Спробую в черговий раз розповісти, як працюють соціологи, і яким чином можна, а яким не можна використовувати дані соціологічних досліджень для маніпуляції суспільною свідомістю (звичайно, мова йде в основному про політичні дослідження).


 

17
лютого
2020
Динаміка ставлення населення України до соціологічних опитувань грудень 2019

КМІС проводить вивчення ставлення населення до соціологічних опитувань раз на  рік, у грудні. Грудневе опитування 2019 року показало, що 42% опитаних довіряють даним соціологічних організацій, що вже давно працюють, 21% відсотків – не довіряють, інші не мають певної думки з цього приводу.   Рівень довіри до даних соціологічних опитувань  за останній рік практично не змінився (у 2018 був 43%, а в 2019 – 42%). Баланс довіри і недовіри (відсоток тих, хто довіряє, мінус відсоток тих, хто недовіряє) складає +21%, рік тому він дорівнював +23%   (невелике статистично незначуще зниження).

23
квітня
2019
Порівняння опитувань та екзит-полів з результатами виборів Президента України 2019 (2-й тур)

Найточніше передвиборче опитування: у КМІС (максимальне відхилення від результатів виборів – 1%), на другому місці – Група Рейтинг (максимальне відхилення 2,9%), далі - телефонне опитування КМІС (4,8%), нарешті Центр ім.Драгоманова з дуже дивним результатом – відхилення від результатів виборів – майже 20%!
Що стосується екзит-полів, то найточніші результати у Національного екзит-полу (максимальне відхилення – 1%), New Image Marketing Group (максимальне відхилення 1,9%) та Kantar TNS / Info Sapiens (максимальне відхилення 2,9%) .

 

ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: