КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
ОБІЗНАНІСТЬ УКРАЇНЦІВ ЩОДО ДЕЯКИХ ІНФЕКЦІЙ: ДОСЛІДЖЕННЯ КМІС

 

Центр громадського здоров'я МОЗ України оприлюднив результати дослідження, проведеного КМІС в рамках проекту "Індекс здоров'я. Україна" у 2020 році.

Пропонуємо ознайомитися з основними його результатами. 

СТАВЛЕННЯ ДО ЗАБОРОНИ КАНАЛІВ «112», «ZIK» І «NEWSONE»: РЕЗУЛЬТАТИ ТЕЛЕФОННОГО ОПИТУВАННЯ, ПРОВЕДЕНОГО 5-7 ЛЮТОГО 2021 РОКУ

Враховуючи чутливість питань, пов’язаних з різними «заборонами», КМІС було сформульовано два варіанти запитання. Для коректності була застосована процедура «split-sample», відповідно до якої половині випадково відібраних респондентів вибірки ставилося одне формулювання запитання, другій половині – друге формулювання.

Загалом, 34,6% респондентів при такому формулюванні вважають заборону необхідним кроком, у той час як 40,8%, навпаки, вважають цей крок помилковим.

РЕЙТИНГ ПАРТІЙ НА ВИБОРАХ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ: РЕЗУЛЬТАТИ ТЕЛЕФОННОГО ОПИТУВАННЯ, ПРОВЕДЕНОГО 5-7 ЛЮТОГО 2021 РОКУ
Відносно найбільше голосів отримали б партія «ЄС», за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором; партію «ОПЗЖ» – відповідно, 11,4% і 16,8%; партія «Слуга народу» – 10,5% і 15,5%; партія «Батьківщина» – 8,9% та 13,2%. 
МАЙЖЕ РІК З ПАНДЕМІЄЮ: РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ GALLUP

Люди в усьому світі все ще мобілізовані проти загрози, з надією на вакцини. Однак потенційні проблеми стають більш значущими. 

Оцінка діяльності урядів у боротьбі з пандемією COVID-19 ще досить висока, однак вона  поступово падає. Порівняно з минулою весною загроза захворювання також вважається значною, проте сьогодні людям у більшості країн вона здається дещо перебільшеною. Обмеження на поїздки широко визнаються як засіб боротьби з пандемією. Жертвування правами людини також присутні, але не без критики. Ставлення до вакцин вельми позитивне, хоча тінь сумніву залишається значною і навіть домінує в низці країн.