КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

30
июня
2022
Опитування НДІ: Можливості та перешкоди на шляху демократичного переходу України

Згідно з новим опитуванням Національного демократичного інституту (НДІ), українці як ніколи єдині перед обличчям повномасштабного вторгнення Росії. Українці віддані демократичному розвитку країни, історичні 94 відсотки респондентів зазначають, що для них важлива повноцінно функціонуюча демократія. Попри повномасштабну війну, респонденти демонструють безпрецедентний оптимізм щодо майбутнього України: 87 відсотків повідомили, що вони оптимістично налаштовані  щодо майбутнього країни.

28
июня
2022
Презентація результатів опитування щодо вживання тютюну та електронних сигарет серед населення України

28 червня 2022 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» громадська організація «Життя» презентувала результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), щодо вживання тютюну та електронних сигарет серед населення України та ставлення до антитютюнових заходів.

 

Прес-реліз.

Інфографіка.

Повний звіт за результатами дослідження.

Відео прес-конференції.

10
июня
2022
Думки і погляди населення України щодо екологічних наслідків війни: травень 2022 року

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Учасники: Руслан Гречаник - перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Клое Алліо - керівниця відділу програм зовнішньої допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та довкілля», Представництво ЄС в Україні; Івеліна Діловська - директорка Проєкту APENA 2; Вікторія Захожа - заступниця директора КМІС; Тетяна Тимочко - голова Всеукраїнської екологічної ліги; Олена Лобова - голова правління ГО Change Communication; Іветта Делікатна - експертка з комунікацій Проєкту APENA2.

Коротко. Під час заходу буде представлено результати опитування «Думки і погляди населення України щодо екологічних наслідків війни», проведеного у травні 2022 року. Ключовим завданням дослідження було оцінити рівень зацікавленості українців проблемами наслідків війни для довкілля, виявити сприйняття українцями критичності цих наслідків для себе особисто і для країни, визначити джерела отримання ними інформації про екологічні наслідки війни, рівень обізнаності по цій темі.

9
июня
2022
Лише половина українців планує майбутнє своїх дітей в Україні у випадку збереження військової загрози

В разі продовження війни так, як зараз, лише 42,9% жителів України планує майбутнє своїх дітей та онуків в Україні.

В разі перемир’я і відкладення війни на потім, планує майбутнє своїх дітей та онуків в Україні 54,7% жителів.

Зі зміною влади в Росії на демократичну згодні планувати майбутнє дітей та онуків в Україні 76,8% жителів України.

Приблизно однаково впливає на планування майбутнього як вступ України до НАТО чи отримання більш вагомих гарантій безпеки (85,1%) так і капітуляція та роззброєння Росії (84,5%).

Жінки висувають дещо більші вимоги до безпеки, ніж чоловіки. Зокрема, в разі встановлення перемир’я 57,1% чоловіків згодні планувати майбутнє дітей чи онуків в Україні, у порівнянні з 52,7% жінок.

Що далі на Захід, то менший зв’язок між небезпекою і плануванням майбутнього в Україні. На приклад, у разі продовження війни, планують майбутнє дітей та онуків в Україні 34,8% мешканців Сходу, 38,8% мешканців Півдня, 44,6% мешканців центральних і північних областей, 48,5% мешканців західної України.

Серед мешканців східної України помітно вище бажання планувати майбутнє дітей та онуків за кордоном, незалежно від розвитку подій: про такий намір заявили 4,3% мешканців Сходу, 1,8% мешканців Півдня, 1,5% мешканців Центру і 1% мешканців Заходу.

Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 3 по 18 травня 2022 року на замовлення CASE Україна. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2000 респондентів у віці 18 років і старше, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

 

1
июня
2022
Користування інтернетом серед українців: результати телефонного опитування, проведеного 13-18 травня 2022 року

Упродовж 13-18 травня 2022 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус». Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей), а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року.

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищувала 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%. За умов війни крім зазначеної формальної похибки додається певне систематичне відхилення, але при цьому отримані результати все одно зберігають високу репрезентативність та дозволяють досить надійно аналізувати суспільні настрої населення. Ознайомтесь, будь ласка, нижче з додатковими коментарями щодо факторів, які впливають на проведення соціологічних опитувань у воєнних умовах

ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: