KYIV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
National Exit Poll 2019 Data Results of the Elections to the Verkhovna Rada of Ukraine as of 20:00
"Servant of the people" 44,2%
"Opposition Platform - For Life" 11,4%
European Solidarity 8,8%
All-Ukrainian Association "Batkivshchyna" 7,4%
"Voice"/Holos 6,5%
Хто є замовником?
Керівник Центру демократії і верховенства права Тарас Шевченко надіслав листи 4-м соціологічним центрам, у яких вимагав повідомити замовників соціологічних досліджень, погрожуючи подати в суд у разі відмови. Аналогічний допис є на його сторінці у ФБ: "Ми вимагаємо від КМІС, Групи Рейтинг, Центру Разумкова, Центру "Соціальний моніторинг" розкрити замовників їх останніх соціологічних досліджень! " Нижче відповідь від керівників цих центрів.
САУ щодо оприлюднення замовників соціологічних даних

Центру демократії та верховенства права

На адресу провідних соціологічних центрів країни, а саме: Київського міжнародного інституту соціології, Центру «Соціальний моніторинг»», Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова», Соціологічної групи «Рейтинг»» надійшли листи від директора ЦДВП п. Т. Шевченка з вимогою обов’язкового оприлюднення інформації щодо замовників соціологічних досліджень.

Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження

17 вересня 2019 року у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Як українці оцінюють послуги газо-, енерго-, і теплопостачання. Результати соціологічного дослідження". На ній були оприлюднені результати першого в Україні опитування споживачів енергетичних послуг, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Регіональної Газової Компанії та спільно з компанією РГК “Контакт-центр”.